ЧУДАЦЬКИЙ КАНАЛ НА БУКВУ М1

Усі ми давно звикли сприймати М1 як канал найвідбірнішого музичного калу, котрий спеціально для них старанно висирають різні бидлопродюсери від сохи – всілякі нікітіни, бебешки, потапи та інші кіркорови. Ніби цього мало, презентують той спам монстроподібні ведучі з силіконовими рилами і партаками на все тіло, ледь здатні читати суфлер. Так ось, виявляється, ситуацію з ведучими канал нещодавно вирішив якось виправляти, оголосивши про новий проект-кастинг. Але М1 був би не М1, якби і тут не облажався. Виявляється, навіть таку елементарну річ вони не здатні створити своіми мізками.

Ось що пише про це оригінальний автор задуму, Андрій Підлужний:
“В 2010 році я особисто зустрічався з головою правління М1 паном Валентином Ковалем та ЗАЛИШИВ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ПРОЕКТ!!! Потім я довго телефонував, намагаючись почути відповідь, але чув виключно *ЗАВТРА ПОДЗВОНІТЬ ВРАНЦІ*,*ВІН ОБІДАЄ*, *В ТУАЛЕТІ* і т.д, десь через місяць таки відповіли, що проект КОНЦЕПТУАЛЬНО НЕ ПІДХОДИТЬ, БО ПОЛІТИКА КАНАЛУ В ТОМУ, ЩОБ НЕ БРАТИ ВЕДУЧИХ З ВУЛИЦІ!!!)))”
- Чули? Вони не беруть ведучих з вулиці! Ну звісно, Окружна – не вулиця, Окружна – дорога.
Так ось:
“До Вашої уваги стаття в Телекритиці, датована 2007 роком, де я особисто розповідаю про конкурс, та синопсис формату пректу, який злизаний нешанованим каналом М1 1до1(((”
Стаття:
«Я вирішив займатися продюсуванням»
Синопсис:
Проект “STAR-CITI” (нова назва ТЕЛЕГУРУ)

Але і це ще не все. Зацініть фотожабу, якою працівники М1 підмінили початкове посилання на синопсис (не для дітей)

Отака фігня, малята!

9 відповідей “ЧУДАЦЬКИЙ КАНАЛ НА БУКВУ М1”

 1. Kola коментує:

  Оце так так !!! Удівілі так удівілі! У нас в країні все крадуть!!!! М1 вирішили слідувати модним тенденціям:)

    Kola

 2. Вікторія коментує:

  мабуть, і туди вже просочилися славнозвісні випускники Острозької академії… (ті, що “хороші”, “слухняні” та вміють добре доносити й дещо лизати…). Життя мене переконало, що без них – ніяк.

    Вікторія

 3. Генадий коментує:

  Интересная у вас тут заварушка! почитал я идею которую предложил Андрей в своей роботе и правила конкурса М1 ! Что могу я вам сказать что шоу которое вы утверждаете что придумали очень шаблонного характера и мне не очень понятно что в вашем синопсисе похоже на продукт М1! Вы хотите сказать что вам принадлежат права на кастинг шоу всего мира так как они под один подходят под ваш Синопсис ! А с другой стороны вы привселюдно заявляете что они Уроды и Воры привселюдно ! Вы делаете себе большую головную боль так как доказать сходство ваших проектов тяжело и повторюсь они шаблонные , а вот за общественную клевету вас могут привлечь к ответственности , поскольку вы были не осторожны в ваших высказываниях! и как сами вы это понимаете из интернета слов уже не вытащить ! И почему вы думаете что ваша голова самая светлая и такая простая мысль могла прийти только вашему гениальному мозгу !
  Вы хороший и смешной человек Дид Панас но жалко если за вашу глупость вас заставят нести ответственность !

    Генадий

 4. Наталочка коментує:

  Наталочка, шо ж такі одноманітні у тебе статті. Така ж ти талановита дівчинка, а статті – суцільний копіпаст.
  Кстаті, а це не заказна стаття? А то шота нема жодного коментаря од М1.
  Усьо тіки якийсь гон.

    Наталочка

 5. Олег коментує:

  Відповідь лошка Генадія, рівно як і “брутальне фото” яке було вставлене на місці синопсиу проекту, СТОВІДСОТКОВО СВІДЧАТЬ ПРО ТЕ, ЩО РОБИЛИ ЦЕ ПРАЦІВНИКИ М1!!! Адже про ДІДА АНДРОНА і що дід Андрон це А.Підлужний (знають одиниці) і натяку не було ні в звинуваченнях, ні в синопсисі!))) Тому, як кажуть саплились мацкальські жополизи!
  Далі…”мне не очень понятно что в вашем синопсисе похоже на продукт М1*))) та все включаючи логотип і назву проекту про який написано в телекритиці!))) Ви мало того що на М1 там тупі і бездарні, так ще й в придачу сліпі!!!Дешеві брехливі злодюжки!!!Продовжуйте тролити, вас смішно читати, навіть з помилками)

    Олег

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук