Чорний прямокутник сучасного українського мистецтва

Не думаю, що у вас був хоча б мінімальний шанс пропустити перформенс директори Мистецького Арсеналу Наталки Заболотної, яка перетворилася на чорний прямокутник роботу, що не вписувалося в концепт виставки про високодуховність – читати тут. А все тому, що вітчизну критикувати не можна. Причому історично так склалося, що те, що називають вітчизною чомусь визначають з огляду на правлячу партію.

Але я не про те. Строки піджимають, тож я хочу запропонувати пані Наталі повірити на місце невдалої роботи фото оформлення сцени до святкового концерту. То же де духовність і краса. І головне ніякої критики “вітчизни”! “Вітчизну” якщо що можна зобразити на одній з ікон.

фото – Юрій Трачук

2 відповідей “Чорний прямокутник сучасного українського мистецтва”

  1. brivazeme коментує:

    “Нельзя ругать родину, как нельзя ругать мать”? – “Ругать… – перебраниваться взаимно, обидно смеяться над беззащитным, бесчестить, подвергать поруганью” (В.Даль). – Не можна, проте як вона тебе ганьбить, випростайся за будь-яку ціну. Сварити не можна хіба що журналістам – власне видання, та й то неписане правило. А картинки бога не є Вітчизна. Бог, загалом, є ситуація (Дж.Фаулз, “Аристос”, “найліпший у певних умовах”).

      brivazeme

  2. Лео коментує:

    Можливо мені зараз напишуть усіляке, але я теж маю право на власну думку! У сусідній Росії за таке б посадили, тому що у них є стаття про захист почуття віруючих. З рештою, коли фемен Хрест зпилювали – то я тут не пам’ятаю постів про те, як вони погано вчинили (виправте мене, якщо він був, але я не пам’ятаю). Мені взагалі, коли я розглядав картину, привернуло увагу фігура з чи шапкою порізаною, чи чулком на голові – натяк на панківский перфоманс у Москві… Одже якщо перфоманс антиклірикальній – то це, на думку деяких людей, подвиг, горїзм! А от якщо перфоманс виступає за такі цінності, у розвинених країнах які на високому місці – Віра та Батьківщина – то тоді на думку тих же людей, людина, що це зробила, проти правди і т.д. Про правлячу партію не зрозумів взагалі, до чого тут – Заболотна, на мій погляд, чітко сказала, що її не влаштувало…

      Лео

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук