Чарівний світ мистецтва

Зараз я розкажу вам про новий спосіб долучення простих українців до чарівного світу мистецтва. Хоп!

Ну як? Мені здається, що уже споглядання однієї цієї фото ніхуйово так наближує кожного з нас до розуміння того, що є, а що не є мистецтвом, але йдемо далі. Нещодавно, всього лиш за якихось 150 гривень будь-який рівненчанин міг на власні очі побачити таїнство народження витвору мистецтва, саме стільки треба було заплатити, щоб потрапити до ресторану, де відбувалося це дійство.

Далі процитую репортаж gazeta.ua: На стільчику в накинутій на голе тіло напівпрозорій легкій тканині сидить молода жінка. У неї розпущене русяве волосся до пояса. На спині між плечами намальовані різнокольорові квіти.

“Погляньте, яке диво! Чисте полотно на мольберті, злегка задекорована напівпрозорою тканиною чарівна модель на стільчику, приємна душевна атмосфера. Звучить легка музика. У залі фотографи, художники, музиканти, журналісти. Навіть, з сусідньої Польщі гості приїхали”, – тішиться Олександр Харват.

Стільки драматизму: Через півгодини стає зрозумілим, що зовнішньої схожості портрету з натурницею шукати не варто. Добре впізнаванні хіба лінії тіла. Увесь процес творчості знімає на відеокамеру рівненський оператор Дмитро Максимчук. Він хоче змонтувати короткий відеофільм про перформенс.

На чолі в художника виступають краплі поту. Трохи більше ніж за годину Володимир Гарбуз завершує роботу й кладе пензлі на мольберт. Ганчіркою витирає руки від фарб. Глядачі починають аплодувати.

Як виявилося, картину хотіли продати за 2500, але чомусь ніхто не купив. Тож тепер її продаватимуть за 10000 задля того, щоб віддати гроші на благодійність. Якщо вдастся продати.

via (c) gazeta.ua

5 відповідей “Чарівний світ мистецтва”

 1. todo коментує:

  а хулі, нічо кобіта). тільки от не розумію на дідька лисого очі підмальовані.

    todo

 2. kubus коментує:

  Засрати полотно чимось кольору харчового отруєння — то теперка називається живопис, ога.

    kubus

 3. kara коментує:

  Феєрична мазня!

    kara

 4. Oka коментує:

  Зачем для ЭТОГО натурщица?

    Oka

 5. Ll коментує:

  1she foto – shozhe na yakyyysʹ artkhausnyy filʹm!))

    Ll

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук