Благодійність по-українськи

Підходять новорічні свята і благодійники так і лізуть звідусіль, аби тільки допомогти дітям, інвалідам та ще комусь, кому модно допомагати. І ось читаю про один такий благодійний вечір:

…дамы в вечерних платьях и джентльмены в смокингах собрались в отеле “Премьер Палаc”,чтобы насладиться приятной атмосферой, легендарным коньяком Hennessy, сигарами Bossner, развлекательной программой вечера и помочь детям-сиротам осуществить их мечты“.

А простіше благодійністю не можна було зайнятися? Без аренди “Прем’єр Паласу”,  “Хенесі”, “Боснер” і смокінгів? І чи покриє організатор свої витрати на цю вечірку з власної кишені чи традиційно, як у нас це люблять, з зібраних коштів на дітей, бо безкоштовно у нас навіть благодійністю не займаються.

І ще, чому у прес-релізах пишуть, хто чим пригощався, а не пишуть куди підуть гроші і скільки їх взагалі зібрали. Я чесно погуглила, але нічого конкретного за останній дні не знайшла.

Ну і ще кілька картинок для привернення уваги. Гості вечора.

А ще з фейсбуку організатора. Не знаю, що вони хотіли сказати цим колажем, але Вересень однозначно нєгодуєт)

фото © mainpeople

 

32 відповідей “Благодійність по-українськи”

 1. Мимопроходивший коментує:Очередные тела припёрлись в очередную жральню сделать очередные говнофотки на очередных диванчиках и дорожках. Сисьге, стразы, макияшш, губки писей, сжимающие тонкие сигаретки, дорогие айфончики с камнями Сваровски, демонстративно вибрирующие в бархатистых ручках. Благотворительность такая благотворительность.
 2. YuraNets коментує:
  • maard коментує:автор підар, а не Елтон Джон!
   • YuraNets коментує:А Вы часом не жополаз ???
   • YuraNets коментує:
    • 12344 коментує:Фашист недобитий! це ти підар кончений, а Чайковский, Да Вінчі ,Оскар Уайльд, Нурєєв, Серж Лифар,Микелеанджело та багато інших це ЛЮДИ які навічно увійшли в історію людства, а ти так і залишишся гнидою гомофобною яка тільки і може висратися ненавісттю,вони цілий всесвіт а ти нуль!РАГУ.ЛІ як ви дозволяєте такі малюнки виставляти людиноненависницькі, це ж фашизм в чистому вигляді! ви шо зовсім йобнуті?!
     • YuraNets коментує:Блядь, я і не знав що в Україні стільки підарів (хоча й здогадувався дивлячись ненароком телік), мені здається що нормальна людина з гетеросексуальними поглядами скоро буде в Україні на вагу золота, а ще парламент щось говорить про демографічну кризу, та про зменшення кількості українців.
      Шановні підари – єднайтесь(помийте жопи) і пиздуйте(хоча вам це словосполучення не знайоме), тоді жопуйте в свою Піндосію !!! А нє то допоможем – “кое-какой опыт имеецоо” !!!
     • Чомучка коментує:підораси не люди, люди це гетеросексуали
 3. Andrey коментує:Кто-то на руку чувака со второй фотки обратил внимание))) Девственник (не касается к спине тьолки) и какой-то вроде нелепый фотожоп детектед… Шо за нах?)))
 4. N@T@ коментує:На фотке №2у тетки, стоящей спиной в каком-то кухонном фартуке на спине чья-то рука, отдельно от тела. Что бы это значило? Вампиры= привидения= полтергейст или недоколлаж?
  • Медуза коментує:У рука небось специально пришоплена чтоб не привлекать внимание к кошмарной спине
   Не помогло
  • Чомучка коментує:це просто знято така рука належить пиздюку з метеликом
 5. kryvda коментує:так звані гості вечора, скоріш за все, і не знали з якого приводу випивали
 6. НенавижуВсехУзколобых! коментує:Бля! пришла посмотреть на рагулей а тут какие-то Юрики со своим уебскими картинками лазят,ты и мизинца Елтона не стоишь, слышишь имбицыл? тьфу тебе в рожу козел!вот не зря с нами цивилизованные страны не хотят ничего общего иметь, у нас же большинство вот таких как это Юрик долбанутый, быдло узколобое,которое дальше своего носа не видит бля и ни хрена не знает, и еще удивляемся почему у нас Янык президент, тошно….
  • YuraNets коментує:Педрилло, сходи покайся – та быльше не гріши.
  • Чомучка коментує:нахуй пшло
 7. Анонім коментує:Долучаюся до праведного гніву з приводу гомофобії та іншого фашистського лайна. Юрчику, ти мудак.
  • YuraNets коментує:Мудак у мене в штанах – щоб показать куда іти такому підару як ти (бля, вірші получились ненароком) :)))
   • Чомучка коментує:гамасєки не людиГітлер розстрілював жидів бо сам був жидом
    Гітлер розстрілював гамасєків
    чому?
 8. Фендерович коментує:Ну от,щоя казав.Пизда сайту. Гамасєки юродствують,а пишащого праведним гнівом Чомучки і близько немає.Панове гамасєки,не хуй ото прикриваться пальтретом Чайковського і метать фуфло з розрахунку,що лайно швиргонуте у відповідь поцілить не у вас,а в добродушну фізіономію Петра Ілліча.Великих,котрих ви зволили перехахувати ми любимо не лише за ето.Вірніше,зовсім не за ето.А от ви любите їх саме за це.Записувати любого підарасика,котрих ми розглядали достатньо до кумпанії талантів і геніїв,через такі критерії…Я ж блять у кумпанію до Баха і Моцарта не лізу через те,що я маю аналогічні з ними житьєві цінності.Так що нехай публіка суде хто мудаг.
 9. Анонім коментує:А про мою орієнтацію стає відомо тільки через мою антигомофобну точку зору? Ололо:)То зробіть якісь енергетичні закляття, щоб гоміки по вашому гетеросексуальному сайту не лазили абощо. Во імя Ісуса та Степана Бандери. Амінь.
 10. Фендерович коментує:Та чого там,завжди рады дорогим гостям.
 11. Анонім коментує:Юрчику, а по-моєму ти – найкраща реклама гомосексуалізму: чим більше геїв, тим менше таких уйобків, як ти, народжуватиметься. А як хочеш, то рятуй Україну,запліднюй все, що рухається, і намагайся ще усі ті чада баблом забезпечити. Батьківщина тебе не забуде, кицю!
  • YuraNets коментує:Не знаю як Україну, а тобі можу порадити як врятувати твою розвальцьовану дупу від пекла . Піди в церкву покайся, та читай Біблію день і ніч, та сльозно молись щоб твою товсту роздовбану сраку чорти в пеклі не жарили ( в прямому і переносному значенні)
 12. Анонім коментує:А, по-моєму, якщо людина любить, щоб її “жарили”, то, згідно з твоєю концепцією чортів-гоміків, вона має стремитися в пекло день і ніч! Це ж безкінечна оргія та розпуста! А щодо церкви, так там теж полюбляють содомію: можна наживатися на чужому комплексі вини, а темними вечорами мусолити сіднички юних семінаристів;) М-м-м-м…))
 13. YuraNets коментує:Мені по-великому рахунку байдуже хто там що мусолить темними вечорами (то твоя компанія по пеклу, тобі видніше)… А на рахунук віджарити – то не сиди роздовбаною дупою біля монітору, а зайди в найближчий відділок міліції,та скажи їм усе те що мені вище писав. Віджарять мама не-горюй, аби видихав.
 14. Анонім коментує:Приємно, що такий вихований та імпозантний чоловік, як ти, витрачає свій час на безцінні поради для мене:)І щось роздовбані дупи тебе засильно принаджують, якщо ти так багато про них пишеш:)І про міліцію так натуралістично написано, що, схоже, ти там уже був і ділишся досвідом:) Ну, але то нічого, зі всіма може трапитись! До весілля загоїться;)
  • YuraNets коментує:Щось, інші півники не кукурікають, тебе мабуть смотрящим поставили над підарасами тут, щоб ваших не ображали – за всіх кукарекаєш. Знаєш,мені щойно на думку спало, де б я оце с справжніми підарами поспілкувався як не на Рагулях. В житті ви трохи інакші, крикнеш – “Стій підар, ану йди сюда ” – як ви кудись тікаєте, а тут пірьячко піднялось, голосок прорізався …Мармулєточко, дякую тобі за прекрасний сайт, треба тему підарасів на рагулях окремо розвить,аудиторія сайту думаю збільшиться, виходячи с того скільки тут прихильників цього “кохання”.
   • Чомучка коментує:а ще Гамлєт казав: “повинні ми любити всіх підарасів, злодіїв, убивць”
 15. Анонім коментує:Бачиш, уже й вірші складати почав. Може, скоро й поетом станеш:)У нашій країні і не таке можливо. А півником ти станеш в армії, як будеш зле вчитися;)
  • YuraNets коментує:Ой, півнику, попався б ти мені в армії, ти б у мене “очки” щіткою зубною драяв би доки усі два роки, там під дембель глядішь і порозумнішав. Хоча надії мало…
 16. Лара коментує:Z))

 

Open all references in tabs: [1 - 4]

Напишіть відгук