Бабло не гріє душу. Принаймні Раїсі Богатирьовій точно.

із врачами розмовляє
голова мінздрава рая
“я вам всім сказати мушу
шо бабло не гріє душу
нафіга вам та зарплата?
главне – єсть бінти і вата
остальні мєдікамєнти
куплять сАмі пацієнти

Сьогодні я зрозуміла, що Раїса Богатирьова недарма є міністром охорони здоров’я. Вона відкрила мені очі. А все завдяки тому, що якби не пані Раїса, то я б ніколи не дізналася, що гроші – то не головне. Розмовляючи з медиками міністр сказала “І неважливо – багато чи ні буде у вас грошей. Гроші, звичайно, важливі в нашому житті, але вони не гріють душу і не створюють навколо нас середовища, в яке ми прагнемо“.

На превеликий жаль відео з мудрістю пані Раїси у мене поки що немає, зате є інше, яке дає зрозуміти у якому напрямку рухаєтиметься наша медицина. Послухайте уважно, що вона говорить у другій половині відео. “Найти не скидку, а просто обязать и если они… Есть много условий которые они могут не выполнять. Я не говорю, что это инструменты, которыми нужно задавить предпринимателя медицинского, но это инструменты, которыми можно влиять, это ж люди тут живут, у них тут родители живут…

Ну і щоб якось вас розрадити після такого, ось вам вірш у виконанні пані Раїси. Не дуже зрозуміло з якого переляку, вона раптом зацікавилася вчителями. Маю надію, що це не якась нова реформа спрямована на поєднання освіти з медициною.

via novosti-n.mk.ua

відео podrobnosti_mk
фото
tabloid

1 відповідь “Бабло не гріє душу. Принаймні Раїсі Богатирьовій точно.”

  1. Чічка коментує:

    Та щоб вона жила на одну зарплату медсестри!

      Чічка

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук