Асорті рагу.лів

Останні кілька днів я трошки випала з Інтернету, тож зараз пропоную вам асорті усього того, що мало б з’явитися на сторінках цього блогу, але не з’явилося, тому що доба не вміє розтягуватися на 36 годин, а в 24 я не вкладалася:) Отже почитаємо.

Комуністи не змогли підняти дупи, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору. Ну а чого, мали б можливість, вони б ще це й повторили, яка вже тут скорбота. Це інвалідність, тут можна людей лише пожаліти.

Державне агентство з питань інвестицій очолюване Каськівим з грудня 2010 року за цей час так і не змогло домогтися хоч якихось інвестицій від іноземних інвесторів. Ну з них же не виб’єш бабло донецькими методами. При цьому Каськів і далі продовжує досліджувати нові глибини репутаційної прірви.

Наприкінці березня в Кременчузі  було підписано Меморандум про будівництво індустріального парку. Отож згідно до релізу Агенства, інвестором будівництва стане компанія «Overseas Merchandising Corporation Ltd.» (м. Лондон) і її президент  Хемант Кумар Патак. Англійцем його, щоправда, назвати важко. По-перше, він уродженець Індії, по-друге, з початків 90-их проживає в Україні.

На сайті Інформаційно-ресурсного центру до цього часу можна зафіксувати приватне підприємство “Оверсіз мерчендайзінг корпорейшин”, яке знаходиться в стані ліквідації. Заснував його Хемант Патак ще далекого 93-го. І так воно й існувало, зі статутним капіталом в одну гривню, доки індієць не створив у Лондоні фірму з ідентичною назвою. Згідно з британським реєстром народилась вона 21 січня 2011 року, статутний фонд – 20 фунтів стерлінгів. Про всяк випадок нагадаємо, що товариства з обмеженою відповідальністю відповідають по свої зобов’язаннях у розмірі величини статутного фонду. Але це так – звична лірика…

Більш цікавим Хемант Кумар Патак є в контексті його вугільного бізнесу. На сайті, який зареєстрований на його ім’я, і що виник лише минулого року, у розділі партнери він вказаний як контактна особа ще однієї британської фірми – Industry east  Europe investments Ltd.  З адресою: Marata str, 1, Yenakiyevo, Donetsk region.

Більше читайте на сайті НАШІ ГРОШІ. Там ви зможете дізнатися, наприклад, про зв’язок між цими двома групами індивідів.

Оріфлейм відкриває нові горизонти у веденні бізнесу. Пропоную їм у кожній країні виходити зі слоганом “ми працюємо у вашій країні, але не для вашої нації”.

Про сніжки, як про новий вид протесту і все те, до чого це наразі призводить навіть писати не хочеться, тож викладу тут просто відео з активістами партії Катеринчука, які прийшли підтримати лідера у вівторок. Без 100 грамів не розберешся.

Виявляється, комісія з питань моралі все ще існує. І не просто існує, а бореться! Ви ж помітили наскільки у нас зріс рівень високоморальності? І він продовжує рости, а тепер просто стрімко кинеться вгору, бо комісія дійшла вже до youtube. Ну все, тепер заживемо!

Ну і наостанок. А у Москві фешнвік!


Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук