2 гривні

Україна – непереможна держава! Тільки у нас бюджетні видатки на добове харчування дитини у дитбудинку може дорівнювати вартості жетончика у столичному метро. Ну зрештою, яка від дітей користь, щоб передбачати на них значні видатки, це ж не Лексус.

Via iryna.solomko

8 відповідей “2 гривні”

 1. brivazeme коментує:

  Кілька років тому вичитувала статті освітянської галузі. 7 грн на день – харчування й утримання дитини в шкільному літньому таборі вважалося за норму. Мені було неймовірно прикро. Наші редактори замість цифри вже тоді поставили прочерк… А тут – 2 грн.

    brivazeme

 2. удк коментує:

  мармулетко, дякую, що Ви звертаєте й на таке увагу.

    удк

 3. Отже коментує:

  Яке знущання – 2 гривні(!)… бідолашні діти.
  Приводили статистику – 60% дітей народжуються в неблагополучних, неповних родинах “за допомогу”. Це потім покинуті діти або за якими не доглядають і про яких не піклуються.
  Треба щось робити. Може оплачувати тільки народженим в повноцінних сім*ях, де був догляд по вагітності та обстеження,бо буде ще гірше і діточок ще більше.

    Отже

 4. brivazeme коментує:

  “Один депутат обходиться скарбниці в 2039 гривень на добу”. Про ув’язнених на на разі гугл не видає.

    brivazeme

 5. olga коментує:

  А что сдесь удивляться? Вот за счет Нежинского детского дома директриса себе сделала в доме шикарный ремонт, купила старшему сыну машину. Живет,как вареник в масле. Проверьте! Жаль деток!

    olga

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук