10 років модному бренду Alonova

Ольга Альонова днями відсвяткувала десятиліття свого бренду, а заразом показала, що в 40 років життя тільки починається. В її версії це виглядало дещо комічно:)

З іншого боку, назвалася дизайнером, треба відповідно виглядати. Жінка, яка все ще несе в собі загадку, але її неймовірно мало.

Все-таки питання поєднання віку і одягу – це дуже тонка матерія, але Ольга розуміє цей вислів надто буквально, як я бачу.

З іншого боку, гості показу теж непогано “доставляли”.

Ана Варава прийшла загорнувшись в чорний кокон. Це ні про що хороше не свідчить, бо з кокона потім вилуплюється метелик, а ми знаємо яким метеликом вміє бути Ана – блискучі ботфорти, агресивне міні.

Вміння демонструвати елементи садомазо в найневиннішому вбранні (маленька чорна сукня) – це візитівка наших світських левиць.

Тисяча чєртєй! Це ж майже Боярський!

Бідний хом’ячок, з якого зробили брошку.

Чи що це?

Та що б не було, тварина загинула ні за що ні про що.

Причому хом’ячок не єдиний, чиє життя було просто-таки змарноване.

На початку грудня дуже важно втриматися від того, щоб не оголити живіт. Ну спекотно і все таке, я розумію.

А тепер власне моделі, заради яких весь цей бомонд і зібрався.

Враження таке ніби зібрали “шопопало”. А людин ж у бізнесі 10 років. Ну як?

Бутон намагався розкритися, але так і не розкрився.

Крій, як я бачу, сильна сторона дизайнера, одразу видно як сукня підкреслює принади фігури. А зпід грудей праворуч намагається вилупитися Чужий.

Не знаю, що це за образ, але мені видається, що так виглядають жінки, які вночі вибігають з дому, у якому раптом сталася пожежа. В чому встала, в тому й вибігла.

Ну але “що кому подобається, те тому і гарне”. Якщо знаходяться люди, які це купують і дозволяють бізнесу Ольги триматися на плаву вже 10 років, то чому б і ні?


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук